Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

seznam knih
89 Kč
-16%

Příručka pro začátečníky o nauce vědomí Krišny

Bhakti Vikāśa Svāmī
Knihy
příručka

Prostřednictvím jasných a stručných vysvětlení kniha demystifikuje podstatu vědomí Krišny a rozkrývá jeho bohatý svět filozofie, spirituality, a praktik oddané služby jako takové. Příručka se obratně zabývá bežnými otázkami a mylnými představami o vědomí Krišny a podporuje jasné pochopení jeho principů a učení. Vysvětluje význam Haré Krišna mahá mantry, posvátného zpěvu, který zapaluje plamen oddanosti a ukazuje jak může její zpívání způsobit hluboké změny ve vědomí a životě člověka. Čtenář získáva jasný a úplný návod k praxi oddané služby od způsobu meditace, vaišnavské etikety a vzhledu oddaného po rozpoznání a přijetí pravého duchovního mistra, získávání transcendentálního poznání a mnohem více! Zaručeně z vás udělé lepšího, duchovnějšího člověka.

O autorovi
Bhakti Vikáša Svámí se narodil britským rodičům v Anglii v roce 1957 a k ISKCONu se připojil roku 1975, kdy byl také zasvěcen jako Ilápati dás Jeho Božskou Milostí A. Č. Bhaktivédántou Svámím Prabhupádou, zakladatelem-áčárjou ISKCONu (Mezinárodní společnosti pro vědomí Krišny). V letech 1977–1979 působil Ilápati dás v Indii, kde většinu času cestoval po Západním Bengálsku a distribuoval knihy Šríly Prabhupády. Nálesdujících deset let strávil jako průkopník v kázání v Bangladéši, Barmě, Thajsku a Malajsii. V roce 1989 mu byl udělen řád sannjás a dostal jméno Bhakti Vikáša Svámí. Znovu si za své působiště zvolil Indii. Od té doby neustále cestuje po celé Indii a přednáší o vědomí Krišny v angličtině, hindštině a bengálštině.
Bhakti Vikáša Svámí káže také v jiných částech světa a pokračuje v psaní knih a článků do časopisů. Jeho knihy byly přeloženy do více než patnácti jazyků.
Rok vydání 2009
Vydavatel The Bhaktivedanta Book Trust
Jazyk Čeština
Vazba Měkká
Počet stran 86
Rozměr 115 × 185 mm
ISBN 978-80-903829-9-2