Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

seznam knih

Mé vzpomínky na Śrīlu Prabhupādu

Bhakti Vikāśa Svāmī
Knihy
životopis
osobnost

"Mé vzpomínky na Šrílu Prabhupádu" jsou nádherně zpracované a hluboce dojemné monografie napsané Jeho Svátostí Bhakti Vikášou Swámím. Kniha prostřednictvím autorova poutavého vyprávění se přenese čtenáře zpět v čase do přítomnosti slavného zakladatele Mezinárodní Společnosti pro Vědomí Krišny (ISKCON), Šríly Prabhupády. S hlubokou upřímností Bhakti Vikáša Swámí sdílí své osobní zkušenosti, interakce a okamžiky duchovního vedení, které obdržel od této velké duše. Když se ponoříme do čtení, rychle získáme jedinečný pohled na hloubku učení Šríly Prabhupády, sílu jeho lásky a nezměrný dopad, který měl na životy bezpočtu duší. Vyprávění překypuje nesmírně hlubokou moudrostí, duši probouzejícimi anekdotami a inspirativními lekcemi.

O autorovi
Bhakti Vikáša Svámí se narodil britským rodičům v Anglii v roce 1957 a k ISKCONu se připojil roku 1975, kdy byl také zasvěcen jako Ilápati dás Jeho Božskou Milostí A. Č. Bhaktivédántou Svámím Prabhupádou, zakladatelem-áčárjou ISKCONu (Mezinárodní společnosti pro vědomí Krišny). V letech 1977–1979 působil Ilápati dás v Indii, kde většinu času cestoval po Západním Bengálsku a distribuoval knihy Šríly Prabhupády. Nálesdujících deset let strávil jako průkopník v kázání v Bangladéši, Barmě, Thajsku a Malajsii. V roce 1989 mu byl udělen řád sannjás a dostal jméno Bhakti Vikáša Svámí. Znovu si za své působiště zvolil Indii. Od té doby neustále cestuje po celé Indii a přednáší o vědomí Krišny v angličtině, hindštině a bengálštině.
Bhakti Vikáša Svámí káže také v jiných částech světa a pokračuje v psaní knih a článků do časopisů. Jeho knihy byly přeloženy do více než patnácti jazyků.
Rok vydání 2012
Vydavatel Bhakti Vikasa Trust
Jazyk Čeština
Vazba Pevná
Počet stran 146
Rozměr 150 × 217 mm